HjemProdukterInductors, Coils, ChokesFaste InduktorerFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
Bilder er kun for referanse Se produktspesifikasjoner
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
RoHs Status
Mer informasjon Skal mer om Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3
Dataark 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Beskrivelse
  • På lager:0 pcs
  • På bestilling:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Multi:1 pcs
  • Fabrikkens ledetid::Call
Bruk skjemaet nedenfor for å sende inn en forespørsel om tilbud
*Mengde
*Del nr.
*E-post
*kontakt navn
*telefon
*Selskap
Budskap
Delenummer FDSD0630-H-5R6M=P3
Produsent Murata Electronics
Lead Free Status / RoHS Status
Antall tilgjengelige 0 pcs
Dataark 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Travel Range ±20%
Teknologi Surface Mount
Tape inkludert Drum Core, Wirewound
Trinnoppløsning 100 kHz
Andre navn Last Time Buy
Antall havner -
Bråk 5.6 µH
Minimum kjernefelt (Amin) mm² Nonstandard
Målingsrekkevidde 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED-farge FDSD0630
impedans -
ESD-beskyttelse -
Diameter - Utenfor, Ikke-utvidet Shielded
Nåværende - Mørk (Typ) Metal
Ledningstype 46mOhm Max
Kontakt skjema -
Klassekode 0.118' (3.00mm)