HjemProdukterkondensatorerTantal - PolymerkondensatorerT540D337M2R5BH8605WAFL
T540D337M2R5BH8605WAFL Image
Bilder er kun for referanse Se produktspesifikasjoner
T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr# T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr. KEMET
Beskrivelse CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs Status RoHS ikke-kompatibel
Mer informasjon Skal mer om KEMET T540D337M2R5BH8605WAFL
Dataark 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
  2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
Beskrivelse
  • På lager:0 pcs
  • På bestilling:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Multi:1 pcs
  • Fabrikkens ledetid::Call
Bruk skjemaet nedenfor for å sende inn en forespørsel om tilbud
*Mengde
*Del nr.
*E-post
*kontakt navn
*telefon
*Selskap
Budskap
Delenummer T540D337M2R5BH8605WAFL
Produsent KEMET
Lead Free Status / RoHS Status RoHS ikke-kompatibel
Antall tilgjengelige 0 pcs
Dataark 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf 2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks) 2.5 V
Travel Range ±20%
Tips - Type D
Teknologi Surface Mount
Tape inkludert Molded
Andre navn Active
Minimum kjernefelt (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Målingsrekkevidde 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED-farge KO-CAP® T540
impedans -55°C ~ 125°C
Dataformat 40mOhm @ 100kHz
Strøm - Utgang (Typ) -
Kobberporter High Reliability
Kontakt Timing 330 µF
Klassekode 0.122' (3.10mm)
Kort hastighet 2000 Hrs @ 125°C